Blog

A znova je tu - leto. Slnko, voda, relax a odľahčené emailové schránky. Leto je prirodzene obdobím, keď poľavuje pracovná aktivita v mnohých firmách. Všetci zamestnanci sa ponáhľajú k moru a zákazníci majú iné, príjemnejšie starosti, ako nákup vašich produktov a služieb.

Nová Joomla 3.7 je na svete. Okrem tradičnej záplavy drobných úprav a ladenia bugov prináša aj zopár vymodlených noviniek. Pozrite sa na prehľad toho najlepšieho z jej inovácií použiteľných pre váš web.

Hľadáte inšpiráciu pre optimalizáciu vašich webových stránok? Spísal som pre vás skrátený zoznam faktorov SEO, zoskupených do ľahko pochopiteľných bodov. Jednotlivé tipy sú rozdelené do tematických okruhov s pomocnou navigáciou, takže sa rýchlo dostanete k téme ktorá vás zaujíma.

Tento článok budú čítať dve skupiny ľudí: 1. Tí, ktorí si chcú Joomlu zmigrovať alebo aktualizovať samostatne. 2. Ľudia, ktorí hľadajú odbornú pomoc pri migrácii.

Sledujete návštevnosť vašej stránky pravidelne? V prípade ak áno a nezostávate len pri analýze základného prehľadu (rozumej – nikam sa v Google Analytics neprekliknete), zrejme vám neunikli dva „významné zdroje návštevnosti“.

Stojíte za predajným pultom a pokladňa zapadá prachom. Hľadíte na plné regály a premýšľate v čom je chyba, že ľudia o váš tovar nemajú väčší záujem. Veď predajňa o ulicu ďalej má vždy nejakých tých zákazníkov. A k vám zablúdi sotva zlomok z nich. Mať obchod plný tovaru a nemať komu predávať je frustrujúce. Problém ale nemusí byť v tovare. Ani v nezáujme zákazníkov.

Poradiť si s internou návštevnosťou vašich stránok v štatistikách Google Analytics môže byť problém. Mnohí pracujete z domu, z práce, z oboch súčasne, web spravuje viacero zamestnancov a podobne. Naučte sa, ako vyčistiť dáta v každom z týchto prípadov.

Stáli ste už niekedy pred naoko neriešiteľnou úlohou? Pred úlohou tak veľkou, že pri každom pomyslení na ňu vám prebehol mráz po chrbte? Či už ste mysleli na to, čo by mohlo byť ak sa vám to podarí, alebo na to, že to nedáte, tá úloha vás sprevádzala každou hodinou dňa.

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing