Joomla je jeden z najobľúbenejších redakčných systémov (CMS) na svete vôbec.

Ide o open source aplikáciu pre výrobu a správu webových stránok, na ktorej vývoji a obohacovaní sa podieľa široká základňa programátorov z celého sveta.

 joomla

Čo Joomla dokáže?

Dokáže vybudovať a spravovať stránky, počnúť jednoduchými firemnými prezentáciami, až po zložité webové aplikácie. Samozrejme nie sama, ale s vašou výdatnou pomocou :).

Prečo si Joomlu rýchlo obľúbite? Pretože obsluhu tohoto CMS systému zvladnete hravo aj bez prográmátorských znalostí. Stači základná zručnosť práce s PC a svoju stránku si budete mocť spravovať sami.

Ak potrebujete upraviť, spravovať Joomla stránky alebo jednoducho poradiť, môžete využiť naše dlhoročné skúsenosti a obrátiť sa na nás.

Obrovská základňa používateľov sa postarala o to, aby sa tento redakčný systém stal číslom jedna medzi všeobecne zameranými webovými aplikáciami.

Praktický na každý problém s ňou nájdete riešenie.

 

 

Joomla je Zdarma

Veľa ľudí dnes hladá spôsob, ako sa dostať k webovej stránke bezplatne. A toto je jeden so spôsobov. Základné CMS a tiež tisíce jeho rozširujúcich programov a templatov (vzhľadov) sú dostupné celkom Zdarma.

"Celkom Zdarma?" Nuž, nie celkom. Na oblátku musíte ukrojiť niečo zo svojeho času a vytrvalosti, aby ste prvotné kroky zvládli. Ak však potrebujete jednoduchý web, so zopár podstránkami a textom, postačí vám len pár dní, aby ste si tieto základy osvojili.

Oveľa viac informácií o Joomle a čo to aj o iných redakčných systémoch nájdete na blogu.

Máte záujem o redakčný systém?

Chcete mať obsah svojho webu pod kontrolou,

publikovať nový obsah, články, viesť vlastný blog či upravovať produkty,

mať flexibilitu, možnosť rozšírenia stránky o nové služby a funkcie.

Mám záujem

Veci sa dajú robiť tak ako ich robia všetci, alebo tak, aby vám prinášali radosť a nadpriemerný úžitok.

 

Sleduj nás na

Hľadám...

efektívny web marketing