Redakčný systém, ktorý vám umožní samostatnú správu vašej webstránky.

Joomla je jeden z najobľúbenejších CMS (redakčných systémov)  na svete vôbec.

Ide o open source aplikáciu pre výrobu a úpravu webových stránok, na ktorej vývoji a obohacovaní sa podieľa široká základňa programátorov z celého sveta.

 joomla

Tvorba, upgrade a redesign Joomla stránok

S Joomlou pracujem od svojich úplných webových začiatkov. Poznám jej možnosti aj obmedzenia, výhody a celkovú architektúru.

Ak máte staršiu Joomla stránku, ktorú potrebujete vylepšiť, opraviť, upgradnuť, či vymeniť starý dizajn za modernejší, rád vám pomôžem.

Vytvorím pre vás nový dizajn, template pre CMS Joomla, alebo upravím terajší. Migrácia na iný server a aktualizácia starších verzií na najnovšiu verziu.

Kontaktujte ma s vašou požiadavkou.

 

Čo Joomla dokáže?

Dokáže vybudovať a spravovať stránky, počnúť jednoduchými firemnými prezentáciami, eshopy, až po zložité webové aplikácie.

Prečo si Joomlu rýchlo obľúbite? Pretože obsluhu tohto CMS systému zvládnete hravo aj bez prográmátorských znalostí. Stači základná zručnosť práce s PC a svoju stránku si budete mocť spravovať vy sami.

Ak potrebujete upraviť, spravovať či vyrobiť Joomla stránky alebo chcete jednoducho poradiť, som vám k dispozícii.

Obrovská základňa používateľov sa postarala o to, aby sa tento redakčný systém stal číslom jedna medzi všeobecne zameranými webovými aplikáciami.

 

 

Joomla je Zdarma

Veľa ľudí dnes hladá spôsob, ako sa dostať k webovej stránke bezplatne. A toto je jeden so spôsobov. Základné CMS a tiež stovky jeho rozširujúcich aplikácií sú dostupné Zdarma.

"Celkom Zdarma?" Takmer... Na oblátku musíte ukrojiť kus zo svojho času a vytrvalosti, aby ste prácu s vybudovaním stránky zvládli.

Ak čas strácať nechcete, vyskúšajte profesionálnu pomoc.

Oveľa viac informácií o Joomle a čo to aj o iných redakčných systémoch nájdete na mojom blogu.

Máte záujem o tvorbu, úpravu stránky v redakčnom systéme?

Publikovať nový obsah, články, viesť vlastný blog či upravovať produkty

je dnes omnoho jednoduchšie.

Zabezpečte flexibilitu, možnosť rozšírenia stránky o nové služby a funkcie.

Mám záujem

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing