Čo o SEO vie každý?

Že ide o optimalizáciu pre vyhľadávače. Textové, štruktúrne a technické úpravy web stránok, ktoré zaručujú lepšie pozície pri zobrazení vo vyhľadávačoch.

 

Čo si pri SEO uvedomuje len málokto?

Že ide taktiež o trvalú investíciu do vašeho internetového marketingu.

Optimalizácia pre vyhľadávače vám totiž zabezpečuje to isté, čo klasická reklama. Zabezpečuje, aby vašu stránku uvidelo viac ľudí, navštívilo ju viac potenciálnych klientov a dozvedela sa o nej čo najširšia verejnosť.

Ak však nevlastníte svoju marketingovú agentúru, je tu jeden zásadný rozdiel oproti klasickým formám reklamy, pri ktorých funguje: neplatíš   nemáš!

Dobre navrhnuté a  dôsledne dodržiavané SEO dokáže generovať svoje prínosy NEUSTÁLE. Aj jednorázová optimalizácia na statických stránkach je pre mnohých lepším riešením, ako sústavné investovanie do tradičných foriem reklamy, ktoré dnes čoraz viac strácajú na efektivite.

 

SEO v silnejúcej konkurencii

Čo chcete vy, chcú aj mnohý iný. To pri optimalizácii pre vyhľadávače platí úplne doslova. Predovšetkým ak sa jedná o popredné priečky na Google.

Na tých sa dnes neumiestnite len náhodou. Nemať SEO neznamená len škodiť viditeľnosti svojej vlastnej stránky. Zároveň tým poskytujete voľný priestor pre všetkých naokolo, ktorí rozoznali potenciál v ňom ukrytý.

 

Nemám bez optimalizácie žiadnu šancu?

Nikde nie je napísané, že by sa váš web nemohol umiestniť relatívne dobre aj bez nej. Šanca tu samozrejme je.

Kedysi žiadne SEO potrebné nebolo. Webov bolo zopár. Vyhľadávače i ľudia sa vedeli rýchlo zorientovať. No dnes, keď pribudne okolo 150 000 URL adries denne, sa pravidlá hry zmenili.

Ak tieto pravidlá poznáte, viete ich využiť vo váš prospech tak, aby zveľadili váš web i celý biznis. To čo pri optimalizácii fungovalo kedysi, je dnes nedostačujúce.

Ak chcete vedieť, čo treba robiť pre moderné a účinné SEO, kontaktujte ma a celú problematiku vám detailne priblížim.

Máte záujem o SEO optimalizáciu?

Chcete sa umiestniť na lepších pozíciách vo vyhľadávačoch,

zvýšiť návštevnosť svojho webu,

byť viditeľný pre tie správne kľúčové slová.

Mám záujem

Veci sa dajú robiť tak ako ich robia všetci, alebo tak, aby vám prinášali radosť a nadpriemerný úžitok.

 

Sleduj nás na

Hľadám...

efektívny web marketing