Tvorba www stránok a ich vlastníctvo je dnes takmer samozrejmosťou. V prípade, že potrebujete rozbehnúť svoj biznis, alebo povedať niečo svetu, niet lepšej cesty ako prostredníctvom webovej stránky.

 

Tvorba webu - umenie či veda?

Z oboch niečo a predsa ani jedno.

Prečo umenie?

Už samotné slovíčko "tvorba" odpovedá na túto otázku. Pri zostavení webu je nutné využívať istú dávku kreativity. Ak celkový vzhľad ladí s kontextom stránky, vypovedá to o jej profesionalite a vzbudzuje dôveru v jej obsah.

Zároveň zabezpečuje nutnosť odlíšiť sa v neustále rastúcom dave.

Prečo tak trochu veda?

Webové stránky niesú náhodným súborom textov a grafických prvkov. Pri ich tvorbe je nutné dodržať overené pravidlá, ktoré následne zabezpečia rôzne ciele.

Jedným z nich je zamerania stránok na používateľa. Tu sa treba sústrediť hlavne na jednoduchosť ovládania a dostupnosť jednotlivých častí stránky. Tie základné požiadavky dokážu často omnoho viac, ako vyšperkovaný dizajn, ktorý ale návštevník nedokáže používať a nenájde informácie, ktoré potrebuje.

 

 

Tvorba webu ako virtuálneho obchodníka

Web má jednu vlastnosť, ktorú nemá a ani nikdy nebude mať žiadny z vašich zamestnancov. Dokonca ani vy sami.

Váš web dokáže pracovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nemusí jesť, ani spať. Môže zákazníkov obsluhovať neustále. Dokáže informovať o cenách, akciách, zbierať kontakty, predávať, radiť, učiť.

 

My to váš web "naučíme"

Nie je náhodou, že vzniká čoraz viac stránok, ktoré majú spomínané vlastnosti obchodníka. Nie sú len statickým výkladom, ktorý plní funkciu veľmi obsiahlej reklamy. Namiesto toho sa dokážu postarať o tie najzákladnejšie potreby zákazníkov za vás.

Ak chcete využiť možnosti webu naplno, ukážeme vám ako na to.

Máte záujem o tvorbu webovej stránky?

Chcete pre používateľov praktický web,

ktorý pracuje ako váš obchodník

a uľahčuje vám zveľaďovanie vašeho biznisu.

Mám záujem

Veci sa dajú robiť tak ako ich robia všetci, alebo tak, aby vám prinášali radosť a nadpriemerný úžitok.

 

Sleduj nás na

Hľadám...

efektívny web marketing