Vyberte si z ponuky služieb

Tvorba web stránok

Tvorba webov, umenie či veda? Z oboch niečo. Zostaviť ho správne, chce kus tvorivosti a zároveň dávku exaktných faktov. Až následne môže vzniknúť produkt pohľadný pre človeka a efektívny pre jeho majiteľa.

Seo optimalizácia

Ak ignorujete vyhľadávače a zároveň chcete na SVOJOM webe dostatok návštevníkov, kopete si pod sebou jamu. Zapojte do boja SEO optimalizáciu a vystúpte na kopec, ktorý neďaleko vás navŕšila vaša konkurencia.

Internetový marketing, PPC, Adwords

Pre tých, čo hľadajú rýchlejšie riešenia ako sa presadiť, chcú osloviť viac zákazníkov a majú pre tento cieľ vyčlenených zopár drobných, sú k dispozícii platené formy online reklamy. Viete ako ich využiť naplno?

Copywriting

Odlíšiť sa a vyniknúť, sen mnohých internetových podnikavcov. Niekedy stačí len málo. Niekedy stačí použiť tie správne slová. Slová poskladať do viet. A lepšie výsledky sa dostavia.

Redakčný systém Joomla

Pomocou redakčného systému Joomla zostavíme stránky tak, že ich zvládne spravovať každý, kto zvláda aspoň základy práce s počítačom. Váš web budete mať plne pod kontrolou.

Konzultácie, poradenstvo

Chcete posunúť svoje vedomosti o online podnikaní na ďalšiu úroveň? Vyznať sa v celom tom chaose dá niekedy zabrať. Využite skúsenosti človeka, ktorý sa v online biznise pohybuje už "nejaký ten piatok".

Veci sa dajú robiť tak ako ich robia všetci, alebo tak, aby vám prinášali radosť a nadpriemerný úžitok.

 

Sleduj nás na

Hľadám...

efektívny web marketing