5 chýb, ktoré bránia webstránkam v úspechu

Máte alebo chcete mať webovú stránku?

Týmto piatim chybám sa musíte vyhnúť.

Ebook rozoberá najčastejšie chyby webstránok, ktoré vznikajú nedôslednou prípravou. Ide o chyby systematické, nie technické, preto väčšinu zlepšení môžete zvládnuť aj svojpomocne.

Garantovaná 100% bezpečnosť, vaše informácie nebudú poskytnuté tretím stranám

 

 

S akými problémami ľudia na svojich weboch zápasia?

 

Aktuálnym trendom je, že si veľa ľudí, začínajúcich podnikateľov a firiem vytvára webové stránky svojpomocne. Pritom sa často inšpirujú inými stránkami.

Na tom by nebolo nič zlé.

Problémom je fakt, že sa často inšpirujú stránkami, ktoré sú urobené nesprávne. Stačí, že sa nám páči dizajn stránky a rozhodneme sa pre niečo podobné.

Plní však takýto web naozaj svoju funkciu?

Domnievať sa, že sa ciele začnú plniť samé od seba, bez plánovania, je milná predstava. V dnešnom online svete to platí dvojnásobne.

Bez základných vedomostí a stratégie triafate naslepo

Strategické chyby sa prejavia rýchlo. Nerastajúci počet návštev, zákazníkov, objednávok...

Následne sa pri pátraní po chybách zameriame na rôzne nepodstatné drobnosti. Zmena farieb, zmena písma, zmena farby tlačítok a podobne. Uniká nám, že príčinou sú omnoho väčšie chyby.

Aké?

 

Ako odstrániť najčastejšie chyby webových stránok? 

 

Ako prvé je potrebné vedieť, čo naozaj treba zmeniť.

Spoliehať sa na vlastnú intuíciu je dôležité, no v dnešnej dobe je veľa faktov overených a úspešne využívaných v praxi.

Z toho vychádza ďalšia podmienka, ktorou je potreba vedieť, kde sa inšpirovať. Čo v praxi funguje, nemusí byť to isté, čo sa vám na prvý pohľad páči.

Je dobré poznať dôvody, prečo niektoré zmeny vykonať a ktoré sú pre nakopnutie webu podstatné. Ak neviete PREČO úpravy robíte, nemusíte ich urobiť správne. Výsledok bude ten, že vám v konečnom dôsledku nepomôžu.

Ani ja, ani nikto iný vám nemôže sľúbit riešenia, kde ako po otočení kúzelného prsteňa dosiahnete okamžitý úspech. Preto nehľadajte odpoveď v zmene jedného nadpisu, ani jednej vety, či správneho tlačidla. Aby sa veci pohli vpred, musíte vyvinúť úsilie. A najosožnejším úsilím je zlepšovať svoje vedomosti.

 

TOP prínosy ebooku

 

Len to najdôležitejšie čo potrebujete, ak chcete vylepšiť akúkoľvek stránku. Nezáleží na tom či máte klasickú prezentáciu alebo eshop. Tieto rady sú univerzálne.

Využite dlhoročné skúsenosti nazbierané počas praxe pri tvorbe webstránok. Čo som ja zisťoval niekoľko rokov, môžete vy zistiť po prečítaní jedného ebooku.

Nemusíte hľadať zázračné riešenia po celom webe. Žiadne totiž nie sú. Ak chcete zvýšiť efektívnosť svojho webu, mali by ste mať ako prvé zvládnuté práve tieto problémy.

Preskočte študovanie desiatok článkov, kníh, príručiek a videí. Väčšina takýchto informácií je vhodná najmä pre profesionálnych marketingových špecialistov. Najzretelnejšie výsledky dosiahnete pochopením niekoľkých základných princípov.

 

O autorovi

foto

Anton Zaujec verí, že aj na Slovensku možno podnikať poctivo a systémom win-win pre všetky zúčastnené strany.

 

Pomáha jednotlivcom i firmám tvoriť a zlepšovať ich webové stránky tak, aby prinášali čo najväčší úžitok. Je nadšencom info marketingu a ovláda postupy na zvýšenie povedomia a predaja pomocou internetu.

"Iba systematické vzdelávanie nám umožňuje udržať krok v nastolenom tempe rozvoja internetových a marketingových technológií.

Snažím sa priblížiť moderné a profesionálne techniky bežnému prevádzkovateľovi web stránky, v jemu dostupnej forme."

 

Tento ebook je momentálne Zdarma

Stačí vyplniť formulár nižšie a na váš email bude v priebehu niekoľkých minút odoslaný ebook. Ak by vám email neprišiel, alebo formulár nefungoval, môžete ma kontaktovať tu.

 

ako odstrániť chyby webstránok

Garantovaná 100% bezpečnosť, vaše informácie nebudú poskytnuté tretím stranám

 

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním