Tvorba webových stránok a internetový marketing

Tvorba webovej stránky na mieru vašim požiadavkám. Efektívna prezentácia podľa najlepších princípov internetového marketingu. Dostaňte z vašej stránky maximum. PoďNaWeb a budete mať stránku podľa vašich predstáv.

Jednoduchosť

V jednoduchosti je čaro úspechu. Prehľadnosť je alfou a omegou úspešnej webovej stránky.

Efektívnosť

Využitie princípov, ktoré prinášajú najväčší úžitok. Zameranie na dosahovanie výsledkov.

Zmysel pre detail

Aj najdlhšia cesta sa skladá z mnohých malých krokov, tak ako zostavenie dobrého webu.

Novinky z blogu

Návod na bezpečnú Joomlu: 13 bodov ako sa chrániť pred hacknutím

Všetky známe redakčné systémy spája jeden spoločný problém. Sú častým a obľúbeným cieľom útoku hackerov.

Joomla nie je výnimkou. Ide o celosvetovo druhý najviac využívaný redakčný systém vôbec. Preto vždy bude v hľadáčiku tých, ktorí hľadajú bezpečnostné diery a chyby v systéme.

V tomto návode zistíte, ako zabezpečiť svoju Joomla webstránku pred útokom a hacknutím.

Webeceda - abeceda pojmov a skratiek majiteľa webstránky

Ak sa obzeráte po svojej prvej webovej stránke, z každej strany na vás kričí veľa nových výrazov a skratiek. Zostavil som preto kratučký slovník najpoužívanejších pojmov, spolu s jednoduchým vysvetlením ich významu. Sú zoradené v abecednom poradí, bez logickej následnosti.

Joomla 4 je predo dvermi, čo ponúkne generačná aktualizácia?

Hlavné ciele vývojárov v očakávanej verzii Joomla 4 boli jasné.

Priniesť jednoduchosť, s ňou spojenú lepšiu užívateľskú skúsenosť a zároveň poskytnúť výkonné nástroje pre programátorov.

Nás zaujíma predovšetkým zjednodušenie používania administrácie. Ako sa bude pracovať v novej Joomle 4?

Ponuka služieb

Tvorba web stránok

Zostaviť web správne, chce kus tvorivosti a zároveň dávku exaktných faktov. Je to tak trochu veda, a tak trochu umenie. Až následne môže vzniknúť produkt pútavý pre používateľa a efektívny pre jeho majiteľa.

Seo optimalizácia

Neignorujte vyhľadávače ak chcete dostatok návštevníkov. Vybudujte si náskok pre ostatnými. Zapojte do boja SEO optimalizáciu a vystúpte z tieňa iných webových stránok, ktoré sú vašou priamou konkurenciou.

Internetový marketing, PPC, Adwords

Ak hľadáte rýchlejšie riešenia ako sa presadiť, chcete osloviť viac zákazníkov a chápete, že to nepôjde zadarmo, sú vám k dispozícii platené formy online reklamy. Využite ich vo svoj prospech naplno.

Copywriting

Odlíšiť sa a vyniknúť, sen mnohých internetových podnikavcov. Niekedy stačí málo. Niekedy stačí použiť tie správne slová. A lepšie výsledky sa dostavia aj bez zložitých technických riešení.

Redakčné systémy, Joomla

Pomocou redakčného systému Joomla, Wordpress a iných vám zostavím stránky tak, že ich bude vedieť obsluhovať každý, kto ovláda základy práce s počítačom. Váš web budete mať plne pod kontrolou.

Konzultácie, poradenstvo

Chcete posunúť svoje vedomosti o online podnikaní na ďalšiu úroveň? Potrebujte poradiť, ako sa vysporiadať so svojím webom? Vyznať sa v celom tom chaose dá niekedy zabrať. Využite moje skúsenosti.

Referencie

"Spolupracujeme už 4. rok. Sme nadmieru spokojní so službami a nakoľko prevádzkujeme e-shop hydrografika.sk, za jeho úspešné fungovanie vďačíme v prvom rade PodNaWeb. Od nápadu, cez návrh až po samotnú realizáciu, vrátane kompletného servisu spojeného so správou, údržbou a expresným odstraňovaním prípadných porúch, o to všetko sa spoľahlivo postarajú. Anton kráča vždy s dobou a sleduje nové trendy vo web dizajne o čom svedčí aj náš druhý spoločný projekt a tým je stránka emitton.sk"

Tomáš Čičeľ, hydrografika.sk

"Profesionálny a rýchly prístup pri riešení problémov. Bol som (som) nadmieru spokojný s úrovňou kreativity, pretože pri rozhodovaní ako spraviť niektoré veci mi p. Zaujec vždy ponúkol viacero možností a veľmi správne odhadol, čo som vlastne reálne chcel. Nehovoriac o tom, že za super ceny je ochotný sa venovať zákazníkovi, kedy som ja reálne mohol niečo riešiť. Moje celkové hodnotenie: 5/5."

Martin Mikláš, mmzaklady.sk

"Na PodNaWeb som sa obrátila po prezretí web stránky. Zaujala ma prezentáciou, tak som vytočila číslo a kontaktovala sa s p.Zaujcom. Ochota načúvať, vnímať klientove potreby, porozumieť jeho postojom a v maximálnej miere sa snažiť uspokojiť jeho predstavy, to všetko v podstate bežalo s prvým dvihnutím telefónu. Počas spolupráce na stránkach vitaterapia.sk, som bola dispozičným presahom natoľko spokojná, že sa teším na tvorbu novej sesterskej stránky vitarolling.sk. Čo pre mňa znamená viac, ako "ÁNO" :)"

Iveta Lackovičová, vitaterapia.sk

Niečo o mne

pribeh

Väčšina príbehov nezačína veľkolepo. Zrodia sa z túžby realizovať svoje sny, nápady a zároveň aspoň trochou pomôcť ľudom okolo seba.

Mladícka odhodlanosť hladí ďaleko dopredu, no zväčša nevidí súvislosti stojace na dosah ruky. Preto boli aj moje začiatky plné zmien. Plné spracovávania skúseností, ktoré život, priznajme si, priplietol do cesty.

 

Niekedy práve v hodinách najväčších sklamaní prídu na svet tie najlepšie myšlienky. Po mojich prvých nevydarených pokusoch s vlastným podnikaním nasledovalo obdodobie hľadania zamestnania.

No naskytne sa nová príležitosť, a tak to skúsite znovu. Tentokrát rozvážnejšie. Dáte do toho viac. Predtým ako som začal robiť weby pre klientov, som zostavil viacero webových stránok, no nikdy mi nenapadlo, že by sa tým mohol živiť.

Všetko k nám prichádza v tom správnom čase.

Internetový trh je stále bujnejší a také musia byť aj vaše schopnosti. K tvorbe webov sa pridala tvorba webového dizajnu, SEO optimalizácia pre vyhľadávače, správa online PPC reklamy, tvorba textov a copywriting, email marketing, sociálne siete. V skratke všetko, čo sa týka internetového marketingu.

 

Nakoľko zastávam názor, že rásť treba neustále, čoraz viac sa zaujímam o nové webové trendy, info a obsahový marketing a responzívny webdizajn. Všetko ale v rámci praktickej využiteľnosti pre potreby seba a klientov.

Zostavenie funčného webu je dnes viac závislé od jeho správneho plánovania, nestačí len dobrý nápad. Preto sa snažím o konštruktívnejšiu spoluprácu a hľadanie prienikov medzi prianiami klientov a učebnicovo najlepším riešením.

S prianím všetkého dobrého, Anton Zaujec

 

foto

https://plus.google.com/+PodnawebSk/posts

Kontakt

email: kontaktmail

telefón: 0907 504 071

Rýchly kontakt

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním