Neviete so svojim webom pohnúť vpred?

Hľadáte spôsoby ako dať svojmu online podnikaniu druhý dych?

Vyžaduje si svoj čas sledovať najnovšie trendy internetových technológií a online podnikania. Predovšetkým, ak má byť web prostredníkom na dosiahnutie úspechu a nie úspechom samotným.

Málokto má chuť stať sa odborníkom na webové stránky len preto, aby mohol ponúkať svoje služby alebo predávať produkty. Vieme predsa, že byť odborníkom vo svojom remesle, prináša väčší úžitok, ako byť priemerný vo všetkom.

 

 

Vedomosti a skúsenosti

Ak chceme opraviť auto, ideme za mechanikom. Ak chceme postaviť dom, ideme za murárom. Ak chceme chutný zákusok, ideme do cukrárne.

Prečo teda nevyužiť služby skúsenejších, ak sa jedná o webovú stránku?

Za tých 5 rokov, čo sa aktívne venujem web stránkam, som sa stretol so všeličím. Vyskúšal rôzne techniky, pracoval s rôznymi druhmi web stránok, pracoval na rôznych spôsoboch propagácie. Zlyhal i uspel.

Rozhodol som sa svoje skúsenosti zdarma zdieľať v blogu a rôznych výučbových materiáloch. Zastávam názor, že to čo vieme, by sme mali posúvať ďalej a obohacovať ďalších ľudí vo svojom okolí. Nikdy nevieme, komu naše vedomosti môžu pomôcť. Dávať zo seba to najlepšie.

Ako ten môj, aj váš čas je len obmedzený. Využite preto môj čas, ktorý som obetoval vzdelaniu a skúsenostiam okolo webov, vo svoj prospech.

Objednajte si živú alebo online konzultáciu a spoločnými silami vyriešime otázky, ktoré sa týkajú vašich webových stránok či online podnikania.

Máte záujem o poradenstvo?

Chcete skúsenosti z prvej ruky,

poradiť s vaším webom,

získať väčší prehľad o možnostiach internetovej propagácie.

Mám záujem

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním