• Tvorba webovej prezentácie
  • Eshop
  • Webdizajn
  • SEO

Povedali o nás

PodNaWeb nám vytvorili webovú stránku na mieru. Veľmi ochotne, kvalitne a rýchlo operujuca spoločnosť, ktorú by som doporučil všetkým, ktorým záleží na ich firme a vedia, že kvalitne spracovaný web dokáže pritiahnuť zákazníka.

Našej spoločnosti priniesla webová stránka veľa pozitívnych ohlasov či už od aktuálnych, alebo nových zákazníkov, ktorí si ju s radosťou prehliadajú. Stránka nielen dobre vyzerá, ale pomáha aj svojou funkcionalitou. Samozrejmosťou pri tvorbe našho webu bola aj SEO optimalizácia.

Róbert Končál, kachikarate.com

Profesionálny a rýchly prístup pri riešení problémov. Bol som (som) nadmieru spokojný s úrovňou kreativity, pretože pri rozhodovaní ako spraviť niektoré veci mi p. Zaujec vždy ponúkol viacero možností a veľmi správne odhadol, čo som vlastne reálne chcel. Nehovoriac o tom, že za super ceny je ochotný sa venovať zákazníkovi, kedy som ja reálne mohol niečo riešiť. Moje celkové hodnotenie: 5/5.

Martin Mikláš, mmzaklady.sk

Riešili sme spolu lepšie fungovanie stránky + copywriting a zobrazovanie fotiek čo dopadlo na jedničku. Seo optimalizácia stránky + texty k zákazkám s ktorými som tiež spokojný. V každom smere velká spokojnosť :)

Daniel Holba, symetric.sk

Dnes, keď som si otvorila svoju emailovú stránku ostala som veľmi milo prekvapená a potešená, že konečne (vďaka Vám) po vyše roku neúspešnej spolupráce s iným webdizajnérom, uzrela svetlo sveta moja stránka.

Pán Zaujec urobili ste to perfektne, som veľmi spokojná s Vašou prácou i napriek tomu, že som Vám dala veľmi strohé informácie (ktoré ste zo mňa ťahali ako z chlpatej deky). Vy ste si s tým poradili veľmi dobre k mojej spokojnosti. Či sa to už týka obsahovej a taktiež vizuálnej stránky.

Emília Adamová, kozusinyadamova.sk

Na PodNaWeb som sa obrátila po prezretí web stránky. Zaujala ma prezentáciou, tak som vytočila číslo a kontaktovala sa s p.Zaujcom. Ochota načúvať, vnímať klientove potreby, porozumieť jeho postojom a v maximálnej miere sa snažiť uspokojiť jeho predstavy, to všetko v podstate bežalo s prvým dvihnutím telefónu. Počas spolupráce na stránkach vitaterapia.sk, som bola dispozičným presahom natoľko spokojná, že sa teším na tvorbu novej sesterskej stránky vitarolling.sk. Čo pre mňa znamená viac, ako "ÁNO" :)

Iveta Lackovičová, vitaterapia.sk

So službami pri zostavení nového webu som nadmieru spokojná. Ako s komunikáciou, tak termínom dodania služby. Oceňujem najmä samostatnosť a serióznosť pri spolupráci. V našom biznise, pri vedení účtovníctva, sa človek neraz stretne s rôznymi negatívnymi situáciami, preto príjemne prekvapí, ak všetko prebieha hladko.

Promtné vyriešenie drobných technických problémov je len potvrdením mojej pozitívnej skúsenosti.

Liliana Žákova, konateľ, finbusiness.sk

Rýchly, efektívny, profesionálny prístup. S poskytnutými službami sme veľmi spokojní, nakoľko spolupráca sa neskončil len pri tvorbe a vytvorení webových stránok, ale pokračuje naďalej aj pri ich spravovaní. Veľmi dôležitým faktorom bola komunikácia s poskytovateľom služieb, ktorá bola vždy vecná.

Matej Csenky, akcsenky.sk

V krátkosti - profesionalita za dobrú cenu...

Juraj Récky, poisteniedomubytu.sk

Spolupracujeme už 4. rok. Sme nadmieru spokojní so službami a nakoľko prevádzkujeme e-shop hydrografika.sk, za jeho úspešné fungovanie vďačíme v prvom rade PodNaWeb. Od nápadu, cez návrh až po samotnú realizáciu, vrátane kompletného servisu spojeného so správou, údržbou a expresným odstraňovaním prípadných porúch, o to všetko sa spoľahlivo postarajú. Anton kráča vždy s dobou a sleduje nové trendy vo web dizajne o čom svedčí aj náš druhý spoločný projekt a tým je stránka emitton.sk

Pri tomto projekte sme sa na neho absolútne spoliehali nakoľko po predchádzajúcej skúsenosti vieme, že s každou úlohou, ktorú sme zadali si poradil a zakaždým naplnil naše očakávania na maximum. Nová stránka emitton.sk nie je výnimkou a jej dizajn, prevedenie a texty dodávajú značke EMITTON exkluzivitu.

Jednoznačne odporúčame všetkým, ktorí chcú svojim webom zaujať a byť úspešní.

Tomáš Čičeľ, hydrografika.sk

S využitím Vašich služieb som bola maximálne spokojná. Príprava mojej webovej stránky prebiehala hladko a na vysokej kvalitatívnej úrovni. Splnili sa moje očakávania. Rýchla komunikácia, dobré tipy a rady z Vašej strany zabezpečili vysoko efektívnu prácu

Určite odporúčam a som veľmi spokojná že som si na zhotovenie mojej webovej stránky zvolila práve Vás.

Beáta Kozáčková, interiérová dizajnérka, bk-design.sk

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním