• Tvorba web stránky
  • Webdesign
  • SEO

Povedali o nás

Rýchly, efektívny, profesionálny prístup. S poskytnutými službami sme veľmi spokojní, nakoľko spolupráca sa neskončil len pri tvorbe a vytvorení webových stránok, ale pokračuje naďalej aj pri ich spravovaní. Veľmi dôležitým faktorom bola komunikácia s poskytovateľom služieb, ktorá bola vždy vecná.

Matej Csenky, akcsenky.sk

Profesionálny a rýchly prístup pri riešení problémov. Bol som (som) nadmieru spokojný s úrovňou kreativity, pretože pri rozhodovaní ako spraviť niektoré veci mi p. Zaujec vždy ponúkol viacero možností a veľmi správne odhadol, čo som vlastne reálne chcel. Nehovoriac o tom, že za super ceny je ochotný sa venovať zákazníkovi, kedy som ja reálne mohol niečo riešiť. Moje celkové hodnotenie: 5/5.

Martin Mikláš, mmzaklady.sk

Na PodNaWeb som sa obrátila po prezretí web stránky. Zaujala ma prezentáciou, tak som vytočila číslo a kontaktovala sa s p.Zaujcom. Ochota načúvať, vnímať klientove potreby, porozumieť jeho postojom a v maximálnej miere sa snažiť uspokojiť jeho predstavy, to všetko v podstate bežalo s prvým dvihnutím telefónu. Počas spolupráce na stránkach vitaterapia.sk, som bola dispozičným presahom natoľko spokojná, že sa teším na tvorbu novej sesterskej stránky vitarolling.sk. Čo pre mňa znamená viac, ako "ÁNO" :)

Iveta Lackovičová, vitaterapia.sk

PodNaWeb nám vytvorili webovú stránku na mieru. Veľmi ochotne, kvalitne a rýchlo operujuca spoločnosť, ktorú by som doporučil všetkým, ktorým záleží na ich firme a vedia, že kvalitne spracovaný web dokáže pritiahnuť zákazníka.

Našej spoločnosti priniesla webová stránka veľa pozitívnych ohlasov či už od aktuálnych, alebo nových zákazníkov, ktorí si ju s radosťou prehliadajú. Stránka nielen dobre vyzerá, ale pomáha aj svojou funkcionalitou. Samozrejmosťou pri tvorbe našho webu bola aj SEO optimalizácia.

Róbert Končál, kachikarate.com

V krátkosti - profesionalita za dobrú cenu...

Juraj Récky, poisteniedomubytu.sk

Riešili sme spolu lepšie fungovanie stránky + copywriting a zobrazovanie fotiek čo dopadlo na jedničku. Seo optimalizácia stránky + texty k zákazkám s ktorými som tiež spokojný. V každom smere velká spokojnosť :)

Daniel Holba, symetric.sk

Spolupracujeme už 4. rok. Sme nadmieru spokojní so službami a nakoľko prevádzkujeme e-shop hydrografika.sk, za jeho úspešné fungovanie vďačíme v prvom rade PodNaWeb. Od nápadu, cez návrh až po samotnú realizáciu, vrátane kompletného servisu spojeného so správou, údržbou a expresným odstraňovaním prípadných porúch, o to všetko sa spoľahlivo postarajú. Anton kráča vždy s dobou a sleduje nové trendy vo web dizajne o čom svedčí aj náš druhý spoločný projekt a tým je stránka emitton.sk

Pri tomto projekte sme sa na neho absolútne spoliehali nakoľko po predchádzajúcej skúsenosti vieme, že s každou úlohou, ktorú sme zadali si poradil a zakaždým naplnil naše očakávania na maximum. Nová stránka emitton.sk nie je výnimkou a jej dizajn, prevedenie a texty dodávajú značke EMITTON exkluzivitu.

Jednoznačne odporúčame všetkým, ktorí chcú svojim webom zaujať a byť úspešní.

Tomáš Čičeľ, hydrografika.sk

S využitím Vašich služieb som bola maximálne spokojná. Príprava mojej webovej stránky prebiehala hladko a na vysokej kvalitatívnej úrovni. Splnili sa moje očakávania. Rýchla komunikácia, dobré tipy a rady z Vašej strany zabezpečili vysoko efektívnu prácu

Určite odporúčam a som veľmi spokojná že som si na zhotovenie mojej webovej stránky zvolila práve Vás.

Beáta Kozáčková, interiérová dizajnérka, bk-design.sk

Dnes, keď som si otvorila svoju emailovú stránku ostala som veľmi milo prekvapená a potešená, že konečne (vďaka Vám) po vyše roku neúspešnej spolupráce s iným webdizajnérom, uzrela svetlo sveta moja stránka.

Pán Zaujec urobili ste to perfektne, som veľmi spokojná s Vašou prácou i napriek tomu, že som Vám dala veľmi strohé informácie (ktoré ste zo mňa ťahali ako z chlpatej deky). Vy ste si s tým poradili veľmi dobre k mojej spokojnosti. Či sa to už týka obsahovej a taktiež vizuálnej stránky.

Emília Adamová, kozusinyadamova.sk

So službami pri zostavení nového webu som nadmieru spokojná. Ako s komunikáciou, tak termínom dodania služby. Oceňujem najmä samostatnosť a serióznosť pri spolupráci. V našom biznise, pri vedení účtovníctva, sa človek neraz stretne s rôznymi negatívnymi situáciami, preto príjemne prekvapí, ak všetko prebieha hladko.

Promtné vyriešenie drobných technických problémov je len potvrdením mojej pozitívnej skúsenosti.

Liliana Žákova, konateľ, finbusiness.sk

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním