• Potrebujte na stránke okamžite zvýšiť návštevnosť?
  • Vyčerpali ste bezplatné možnosti privedenia väčšieho množstva zákazníkov?
  • Chcete svoje stránky cieliť na presné publikum, hľadajúce práve vašu službu?

V tom prípade vám odporúčame využiť možnosti PPC reklamy v Google Adwords.

 

Marketing vo vyhľadávačoch - Search Engine Marketing (SEM)

Internetový marketing je cielené aplikovanie postupov, ktoré pomáhajú privádzať na web návštevníkov, zaujať ich vašou ponukou a následne premeniť na zákazníkov.

Podstatnou časťou tohoto procesu je markting vo vyhľadávačoch, v bežnej reči známejší ako PPC reklama, alebo reklama Adwords.

Tá poskytuje vynikajúci nástroj, ako priviesť na web presne to publikum, ktoré ste vždy potrebovali!

 

Prečo PPC reklama?

Jej najväčšie výhody sa skrývajú v troch nasledovných vlastnostiach:

1.

Na prvom mieste je nutné povedať, že efektívnejšiu reklamu nájdete len veľmi, veľmi tažko. Adwords vám umožňuje zamerať svoje reklamy na vyhľadávanie konkrétnych kľúčových slov, z konkrétnych oblastí, v konkrétnom čase a takto by som mohol ešte chvíľu pokračovať.

2.

Druhým najväčším lákadlom je spôsob platby. Pri klasickým reklamách a médiách, napríklad banerovej reklame, reklame v rádiu či televízii platíte za množstvo ľudí, ktorí váš reklamný priestor EVENTUELNE MÔŽU zahliadnuť.

Kdežto pri PPC reklame platíte len za tých ľudí, ktorí vašu ponuku naozaj uvidia a na reklamu kliknú. Z toho aj názov Pay-Per-Click (platba za kliknutie).

3.

Posledným z trojice najväčších lákadiel tejto formy internetovej propagácie je jej schopnosť, privádzať návštevníkov, ktorých vaše produkty alebo služby v danej chvíly naozaj zaujímajú.

Reklamu v novinách alebo rádiu možno podvedome zachytí 10 000 ľudí naraz, no koľko ľudí v danej chvíly naozaj potrebuje to čo ponúkate? Koľko z nich aspoň navštívy vaše webové stránky?

 

Adwords = okamžitá návštevnosť

Na platenú návštevnosť nemusíte čakať. Jej výsledky a prínosy môžete okúsiť takmer okamžite. Stačí si zriadiť svoj účet, všetko správne nastaviť a už sa len tešiť, ako bude prichádzať obrovská návštevnosť...

 

Naozaj je to také jednoduché?

Áno. V prípade ak ste skúseným používateľom, môže to tak vyzerať.

Môže to ale vyzerať aj tak, že budete na návštevnosť čakať márne a peniaze za kliknutia sa stratia bez výsledneho efektu v podobe nových zákazníkov.

Z mojich skúseností viem, že ľudia pri PPC reklamách skĺzajú k rýchlym, no nefunkčným riešeniam. Nie že by svoje Adwords reklamy nedokázali nastaviť. Skôr vo vidite rýchleho úspechu a v časovom tlaku volia nepremyslenú taktiku, ktorá je následne dôsledkom nefunkčnosti celej reklamnej kampane.

Zverte sa do našich rúk a vaše PPC kampane vám prinesú maximálny počet návštevníkov, za minimálny možný peňažný obnos.

Máte záujem o PPC reklamu Adwords?

Chcete okamžitú návštevnosť,

efektívnu internetovú reklamu,

návštevníkov ktorí hľadajú práve vašu ponuku.

Mám záujem

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním