Listovateľné katalógy

Štýlové listovacie online katalógy a brožúry

Katalógy a brožúry sú pevnou súčasťou firemných propagačných materiálov.

Len malé percento zákazníkov dostane takýto typ reklamy reálne do rúk. Ak investujete svoje zdroje do tvorby papierových katalógov, využite ich naplno a ukážte ich aj vašim online návštevníkom.

Interaktívny listovateľný katalóg vytvorený z vašeho PDF, nielen dobre vyzerá, ale tiež disponuje zaujímavými funkciami.

Estetika a funkčnosť

Zopár vlastností ktorými disponuje interaktívny online katalóg

Pútavý dizajn

Efekt prevracajúcich sa listov budí reálnejší dojem ako klasické DPF. Farby, pozadie a iné drobnosti je možné prispôsobiť a zladiť s vašou firemnou identitou či dizajnom web stránky.

Bohatý výber funkcií

Flip book poskytuje intuitívne ovládanie, rýchle hľadanie v náhľadoch, vloženie videí a doplnenie URL odkazov, zvukové efekty a iné zaujímavé možnosti.

PC, mobil aj tablet

Listovateľný katalóg sa zobrazuje správne na všetkých zariadeniach. Aj používatelia na mobilných telefónoch uvidia váš katalóg tak, ako potrebujete.

Kompatibilita - HTML 5

Prehliadače ukončili podporu aplikácii fungujúcich na technológii flash. Preto vytváram flip katalógy s technológiou HTML 5, ktorú podporujú všetky moderné prehliadače.

Detaily služby

Najčastejšie požiadavky pri tvorbe flip bookov

Tvorba listovacích katalógov

Vytvorím pre vás nový listovateľný katalóg, brožúru, knihu, ebook a iné dokumenty pre váš web. Pokladom preň môžu byť PDF súbory, ale tiež obrázky v rôznych štandardných formátoch.

Oprava nefunčných katalógov

Prestal sa váš katalóg zobrazovať? Pravdepodobne je na jeho tvorbu využitá technológia flash, ktorá prestala byť podporovaná. Nefunkčné zdrojové súbory je možné využiť pre tvorbu nového katalógu s technológiou HTML 5, ktorá funguje na všetkých zariadeniach.

Úpravy a umiestnenie na web

Výsledný dokument môže byť prispôsobený vašim požiadavkám. Pýtate sa, či nebudete mať problém s umiestnením katalógu na svoj web? Výslednú publikáciu je možné umiesteniť na každú webstránku. V prípade potreby to urobím za vás.

Ako to vyzerá v praxi

Reálna ukážka vytvoreného listovateľného katalógu

listovateľný online časopis
listovateľný online časopis gastro

podnaweb2020 zel