SEO optimalizácia

Lepšia pozícia vo vyhľadávači je dôležitý diel skladačky

O SEO optimalizácii je známe, že ide o technické a obsahové úpravy stánok, ktoré pomáhajú k lepším pozíciám vo vyhľadávaní.

Čo nie je na prvý pohľad vždy zrejmé, že ide tiež o trvalejšiu insvestíciu do internetového marketingu.

Rozhodujúci prvok pri udržaní úspechu vašeho webu

Prečo by vás SEO malo zaujímať

Kto nepotrebuje reklamu?

Zjednodušene, optimalizácia pre vyhľadávače zabezpečuje to isté, čo klasická reklama. Aby vašu stránku uvidelo viac ľudí, navštívilo ju viac potenciálnych klientov.

Rozdiel tu však predsa len je. V reklame platí vzorec: neplatíš - nemáš. Návštevnosť z vyhľadávania je dlhodobá a cieli na tých správnych ľudí.

Konkurencie pribúda

Dobre navrhnuté SEO dokáže výsledky prinášať dlhodobo. Aj jednorázová optimalizácia na statických stránkach môže byť lepším riešením, ako investovanie do tradičných foriem reklamy, ktoré strácajú na efektivite.

Čo chcete vy, chcú mnohý iný. To pri optimalizácii platí doslova, ak sa jedná o popredné priečky na Google. A ak nevidieť vás, cesta je voľná pre iných.

Moje SEO

V ktorých oblastiam optimalizácie, vám viem pomôcť

On page SEO

Ide o úpravy, ktoré sa vykonávajú priamo na vašej webovej stránke. Nie na iných, za účelom ziskania spätných odkazov a podobne.

Technické úpravy

Optimalizácia nastavenia štruktúry stránky, odkazov, kódu, rýchlosti, prístupnosti a ďalších skratiek, ktoré by sa vám na tomto mieste čítať nechcelo.

Obsahové úpravy

SEO niesú len akési imaginárne kódy a triky, kdesi na pozadí stránky. Dnes je to už najmä o obsahu, ktorý je všetkým na očiach.

I do it my way

Ak vám obsah na webe utešene pribúda a vy nechcete pri každom článku platiť služby profesionála, naučím vás nutný základ v zrozumiteľnej forme.

podnaweb2020 zel