Čo o SEO vie každý?

Že ide o optimalizáciu pre vyhľadávače. Textové, štruktúrne a technické úpravy web stránok, ktoré zaručujú lepšie pozície vo vyhľadávačoch.

 

Čo si pri SEO uvedomuje len málokto?

Že ide o trvalú investíciu do vašeho internetového marketingu.

Optimalizácia pre vyhľadávače vám totiž zabezpečuje to isté, čo klasická reklama. Zabezpečuje, aby vašu stránku uvidelo viac ľudí, navštívilo ju viac potenciálnych klientov a dozvedela sa o nej čo najširšia verejnosť.

Je tu však jeden zásadný rozdiel oproti klasickým formám reklamy, pri ktorých funguje: neplatíš   nemáš!

Dobre navrhnuté SEO dokáže generovať svoje prínosy NEUSTÁLE. Aj jednorázová optimalizácia na statických stránkach môže byť lepším riešením, ako sústavné investovanie do tradičných foriem reklamy, ktoré dnes čoraz viac strácajú na efektivite.

 

SEO v silnejúcej konkurencii

Čo chcete vy, chcú aj mnohý iný. To pri optimalizácii pre vyhľadávače platí úplne doslova. Predovšetkým ak sa jedná o popredné priečky na Google.

Na tých sa neumiestnite len tak náhodou. Nemať web prispôsobený pravidlám SEO neznamená len škodiť viditeľnosti vlastnej stránky. Zároveň poskytujete voľný priestor všetkým naokolo, ktorí rozoznali potenciál v ňom ukrytý.

 

Nemám bez optimalizácie žiadnu šancu?

Nikde nie je napísané, že by sa váš web nemohol umiestniť relatívne dobre aj bez nej. Šanca tu samozrejme je, ak máte web na vysokej obsahovej úrovni.

Kedysi žiadne SEO potrebné nebolo. Vyhľadávače i ľudia sa vedeli rýchlo zorientovať. No dnes, keď pribudne okolo 150 000 URL adries denne, sa pravidlá hry zmenili.

Ak tieto pravidlá poznáte, viete ich využiť vo svoj prospech. To čo pri optimalizácii fungovalo kedysi, je dnes nedostačujúce.

Ak chcete moderné a účinné SEO, kontaktujte ma.

 

Máte záujem o SEO optimalizáciu?

Chcete sa umiestniť na lepších pozíciách vo vyhľadávačoch,

zvýšiť návštevnosť svojho webu,

byť viditeľný pre tie správne kľúčové slová.

Mám záujem

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním