Blog

Marketingových kanálov sú desiatky. Napriek tomu nenájdete veľa ľudí, ktorí by pochybovali o dôležitosti vyhľadávačov. Fráza „byť vyhľadateľný na googly“ je síce otrepaná, no pre väčšinu stránok platná. V základných pravidlách SEO sa už neorientujú iba odborníci, ale aj veľa majiteľov webov. Ako byť o krôčik vpred, ak všetci naokolo vedia ako robiť optimalizáciu správne?

Aj dobrý úmysel môže skončiť nečakanými komplikáciami. Presvedčil som sa o tom počas nedávneho nasadzovanie SSL certifikátu. Automatické roboty vyhľadávačov, ktoré tak veľmi na stránkach chceme, spôsobili jeho dočasný „kolaps“. Stránku doslova prevalcovali. Ako k tomu došlo?

A znova je tu - leto. Slnko, voda, relax a odľahčené emailové schránky. Leto je prirodzene obdobím, keď poľavuje pracovná aktivita v mnohých firmách. Všetci zamestnanci sa ponáhľajú k moru a zákazníci majú iné, príjemnejšie starosti, ako nákup vašich produktov a služieb.

Nová Joomla 3.7 je na svete. Okrem tradičnej záplavy drobných úprav a ladenia bugov prináša aj zopár vymodlených noviniek. Pozrite sa na prehľad toho najlepšieho z jej inovácií použiteľných pre váš web.

Hľadáte inšpiráciu pre optimalizáciu vašich webových stránok? Spísal som pre vás skrátený zoznam faktorov SEO, zoskupených do ľahko pochopiteľných bodov. Jednotlivé tipy sú rozdelené do tematických okruhov s pomocnou navigáciou, takže sa rýchlo dostanete k téme ktorá vás zaujíma.

Tento článok budú čítať dve skupiny ľudí: 1. Tí, ktorí si chcú Joomlu zmigrovať alebo aktualizovať samostatne. 2. Ľudia, ktorí hľadajú odbornú pomoc pri migrácii.

Sledujete návštevnosť vašej stránky pravidelne? V prípade ak áno a nezostávate len pri analýze základného prehľadu (rozumej – nikam sa v Google Analytics neprekliknete), zrejme vám neunikli dva „významné zdroje návštevnosti“.

Stojíte za predajným pultom a pokladňa zapadá prachom. Hľadíte na plné regály a premýšľate v čom je chyba, že ľudia o váš tovar nemajú väčší záujem. Veď predajňa o ulicu ďalej má vždy nejakých tých zákazníkov. A k vám zablúdi sotva zlomok z nich. Mať obchod plný tovaru a nemať komu predávať je frustrujúce. Problém ale nemusí byť v tovare. Ani v nezáujme zákazníkov.

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním