16 hodnotných tém, ktoré vás naučia ako sa účinne prezentovať pomocou internetu,
a tak dosiahnuť lepšie výsledky vašich web stránok

Ktorá propagácia má naozaj zmysel

Ako zlepšiť SEO a písať zaujímavé texty

PPC reklama pre rýchlu a kvalitnú návštevnosť

Celý kurz Zdarma!

Garantovaná 100% bezpečnosť, vaše informácie nebudú poskytnuté tretím stranám

4x4 tipy online marketing

 

Ako vám kurz online marketingu pomôžE?

 

Zasvätí vás do základov i pokročilejších techník pre účinný online marketing.

Pomôže vám pri propagácii na akejkoľvek web stránke, zvyšovaní počtu návštevníkov a ich premene na klientov.

Ide predovšetkým o vecné rady bez zbytočných omáčok, ktoré vám umožnia postupovať krok po kroku. Sú doplnené o názorné ukážky, pre rýchlejšie pochopenie problému.

 

 

Postupne prejdeme týmito oblasťami:

SEO

SEO optimalizácia si vyžaduje z obsiahnutých tém najviac času, kým sa jej výsledky prejavia. Preto si jej techniky rozoberieme hneď na začiatku.

SEO nie je žiadna veda a môže sa ho naučiť každý. Optimalizovať stránku má zmysel z viacerých dôvodov. Najdôležitejším je ten, že z vyhľadávačov prichádza na stránky najkvalitnejšia návštevnosť. Táto návštevnosť je presne orientovaná na tému, produkt či službu ktorú poskytujete.

Ak chcete dosahovať lepšie pozície na Google, stačí aby ste dodržiavali niekoľko dôležitých faktorov. Všetky si postupne podrobne vysvetlíme. 

 

 

Copywriting

Pri tvorbe originálneho a pútavého textu zlyháva väčšina webov. Ide o úplný základ úspešného online marketingu.

Slová majú moc.

Záleží však na tom, ako ich spolu poskladáte. Naučte sa ako vytvoriť originálny text tak, aby zaujal.

V jednoduchých krokoch si povieme ako tvoriť nadpisy, pútavé úvody, samotné telo textu a ako uchopiť pozornosť čitateľa od prvého po posledné slovo.

 

 

PPC reklama - Google Adwords

PPC je najúčinnejšia forma reklamy, do ktorej môžete investovať. Platíte za ľudí, ktorí hľadajú presne vaše produkty a služby.

Samozrejme len ak sú reklamy správne nastavené a zacielené.

Naučím vás ako zvládnuť PPC aj bez drahých reklamných agentúr celkom samostatne. Google Adwords budete mať pod kontrolou a vami investované financie prinesú svoje ovocie.

Adwords je unikátny nástroj na privedenie okamžitej návštevnosti. Využite ho pre rast podnikania a zbavte sa starostí s nedostatkom klientov.

 

 

Techniky online marketingu efektívne

Spôsobov ako sa zviditeľniť na webe je deň čo deň čoraz viac. Ako ale zistiť, z čoho budem profitovať?

A keď už si vyberiem "nástroj", ako s ním správne narábať a dosiahnuť maximálny účinok?

Využívajte naplno sociálne siete a email marketing. Zistite ako zostaviť účinný inzerát, ktorý aj v dnešnej dobe funguje a ako budovať u zákazníkov dôveru.

 

Ako to celé prebieha?

 

1.

Zadajte svoj email do pripraveného formulára.

2.

Obdržíte úvodný email, ako potrvdenie vašeho prihlásenia.

3.

Od nasledujúceho dňa vám každý týždeň príde 1 email.

4.

4 x 4 označuje 4 vyššie spomínané oblasti, z ktorých každá obsahuje 4 témy - spolu 16 emailov

 

O autorovi

foto

Anton Zaujec verí, že aj na Slovensku možno podnikať poctivo a systémom win-win pre všetky zúčastnené strany.

 

Pomáha jednotlivcom i firmám tvoriť a zlepšovať ich webové stránky tak, aby prinášali čo najväčší úžitok. Je nadšencom info marketingu a ovláda postupy na zvýšenie povedomia a predaja pomocou internetu.

"Iba systematické vzdelávanie nám umožňuje udržať krok v nastolenom tempe rozvoja internetových a marketingových technológií.

Snažím sa priblížiť moderné a profesionálne techniky bežnému prevádzkovateľovi web stránky, v jemu dostupnej forme."

Pre koho je tento kurz určený?

Predovšetkým pre tých, ktorý si robia alebo chcú robiť marketing svojej webovej stránky samostatne.

Ak ste živnostník, menšia firma, neziskovka, študent, či len rozmýšľate o tom že budete mať web, je pre vás najlepšou alternatívou robiť si väčšinu propagačných aktivít samostatne. Nechať svoju propagáciu na externú firmu, ktorá pokryje celý marketing a zameria sa na budovanie značky, môže byť pre mnohých finančne neúnosné až likvidačné.

Vy sami poznáte potreby a otázky klientov najlepšie. Preto si častokrát dokážete spraviť lepšiu reklamu, ako by dokázal akýkoľvek profesionál. Stačí len trochu vedomostí na rozbeh. Napokon takto ušetríte veľa času i nemalé finančné prostriedky.

 

Pre koho tento kurz nie je?

Ak ste skúsený odborník na niektorú zo spomínaných tém, pravdepodobne nájdete v kurze len to, čo vám je dobre známe. Kurz teda nie je určený pre špecilizovaných pracovníkov zaoberajúcich sa SEO, PPC, copywritingom či online marketingom.

 

Vyjadrenia zákazníkov

Na PodNaWeb som sa obrátila po prezretí web stránky. Zaujala ma prezentáciou, tak som vytočila číslo a kontaktovala sa s p.Zaujcom. Ochota načúvať, vnímať klientove potreby, porozumieť jeho postojom a v maximálnej miere sa snažiť uspokojiť jeho predstavy, to všetko v podstate bežalo s prvým dvihnutím telefónu. Počas spolupráce na stránkach vitaterapia.sk, som bola dispozičným presahom natoľko spokojná, že sa teším na tvorbu novej sesterskej stránky vitarolling.sk. Čo pre mňa znamená viac, ako "ÁNO" :)

Iveta Lackovičová, vitaterapia.sk

Spolupracujeme už 4. rok. Sme nadmieru spokojní so službami a nakoľko prevádzkujeme e-shop hydrografika.sk, za jeho úspešné fungovanie vďačíme v prvom rade PodNaWeb. Od nápadu, cez návrh až po samotnú realizáciu, vrátane kompletného servisu spojeného so správou, údržbou a expresným odstraňovaním prípadných porúch, o to všetko sa spoľahlivo postarajú. Anton kráča vždy s dobou a sleduje nové trendy vo web dizajne o čom svedčí aj náš druhý spoločný projekt a tým je stránka emitton.sk

Pri tomto projekte sme sa na neho absolútne spoliehali nakoľko po predchádzajúcej skúsenosti vieme, že s každou úlohou, ktorú sme zadali si poradil a zakaždým naplnil naše očakávania na maximum. Nová stránka emitton.sk nie je výnimkou a jej dizajn, prevedenie a texty dodávajú značke EMITTON exkluzivitu.

Jednoznačne odporúčame všetkým, ktorí chcú svojim webom zaujať a byť úspešní.

Tomáš Čičeľ, hydrografika.sk

Riešili sme spolu lepšie fungovanie stránky + copywriting a zobrazovanie fotiek čo dopadlo na jedničku. Seo optimalizácia stránky + texty k zákazkám s ktorými som tiež spokojný. V každom smere velká spokojnosť :)

Daniel Holba, symetric.sk

Ktorá propagácia má naozaj zmysel

Ako zlepšiť SEO a písať zaujímavé texty

PPC reklama pre rýchlu a kvalitnú návštevnosť

Celý kurz Zdarma!

Garantovaná 100% bezpečnosť, vaše informácie nebudú poskytnuté tretím stranám

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním