Ponuka služieb

Tvorba web stránok

Zostaviť web správne, chce kus tvorivosti a zároveň dávku exaktných faktov. Je to tak trochu veda, a tak trochu umenie. Až následne môže vzniknúť produkt pútavý pre používateľa a efektívny pre jeho majiteľa.

Seo optimalizácia

Neignorujte vyhľadávače ak chcete dostatok návštevníkov. Vybudujte si náskok pre ostatnými. Zapojte do boja SEO optimalizáciu a vystúpte z tieňa iných webových stránok, ktoré sú vašou priamou konkurenciou.

Internetový marketing, PPC, Adwords

Ak hľadáte rýchlejšie riešenia ako sa presadiť, chcete osloviť viac zákazníkov a chápete, že to nepôjde zadarmo, sú vám k dispozícii platené formy online reklamy. Využite ich vo svoj prospech naplno.

Copywriting

Odlíšiť sa a vyniknúť, sen mnohých internetových podnikavcov. Niekedy stačí málo. Niekedy stačí použiť tie správne slová. A lepšie výsledky sa dostavia aj bez zložitých technických riešení.

Redakčné systémy, Joomla

Pomocou redakčného systému Joomla, Wordpress a iných vám zostavím stránky tak, že ich bude vedieť obsluhovať každý, kto ovláda základy práce s počítačom. Váš web budete mať plne pod kontrolou.

Konzultácie, poradenstvo

Chcete posunúť svoje vedomosti o online podnikaní na ďalšiu úroveň? Potrebujte poradiť, ako sa vysporiadať so svojím webom? Vyznať sa v celom tom chaose dá niekedy zabrať. Využite moje skúsenosti.

Sleduj na

Hľadám...

efektívny web marketing

Snažíme sa zdokonalovať naše služby aj pomocou cookies, nastavením vašeho prehliadača súhlasíte s ich používaním